مدیریت دارایی های ثابت

فوکاس 8 دارای ماژول یکپارچه مدیریت دارایی های ثابت و استهلاک می باشد که به شما اجازه می دهد بطور جامع دارایی ها را از زمان خرید تا زمان اتمام مراحل قانونی و سایر موارد تاثیرگذار بصورت خودکار ایجاد نماید.

مدیریت مالی

برای موفقیت در محیط رقابتی امروز، شرکت‌ها نیاز به نوآوری، توسعه و ارائه محصولات با کیفیت بالا متناسب با نیازهای پیچیده کسب و کارهای موجود در جامعه را دارند. بازار جهانی به طور مداوم در حال تکامل است.

مدیریت منابع انسانی

هسته اصلی توسعه و پایداری استخدام می باشد. فوکاس 8 توانایی های بالایی را در قالب ماژول استخدامی فراهم کرده که به شما این امکان را می دهد فرآیند استخدام را از طریق چرخه مربوطه انجام دهید.

مدیریت منابع تولید

نرم­‌افزار فوکاس MRP دارای قابلیت برنامه­‌ریزی محدود و نامحدود می­باشد که به فرایندهای پیچیده تولید کمک می­کند تا اثربخشی فعالیت­ها و رضایت مشتریان افزایش یابد.

سیستم مدیریت دارایی

سیستم مدیریت دارایی که با نام PMS یا سیستم عملیات هتل نیز شناخته می­شود، در صنایع تولید، لجستیک، مشاورین املاک، مالکیت معنوی، نهادهای دولتی و مدیریت هتل قابل استفاده است.

POS

فوکاس POS یک راهکار جامع برای مدیریت اطلاعات در صنعت خرده‌­فروشی است. سادگی سفارشی‌­سازی، سادگی همگام‌­سازی، و راحتی استفاده در فروشگاه­‌های زنجیره­ای و سوپرمارکت­‌ها از مزایای این نرم­‌افزار است.

مدیریت زنجیره تامین

ماژول مدیریت خرید در فوکاس 8 راهکاری قدرتمند جهت اطمینان از انجام فرآیند دقیق خرید از تامین کننده مورد تایید با توجه به مقدارهای تعریف شده،قیمت و شرایط با ضمانت حفظ منافع سازمانی می باشد.

مدیریت فروش

مدیریت فروش براساس اعتبار نیازمند حکمرانی نزدیک برای اطمینان از تعریف درست پارامترها و عملکردها می باشد. ماژول مدیریت فروش اعتباری فوکاس 8 شما را در راستای کنترل و نظارت و اطمینان از تعاریف فروش اعتباری یاری می رساند.

مدیریت انبارداری

این نرم افزار قادر است عملیات­های روزانه انبار را در قالب یک نرم افزار سیستم مدیریت انبار پشتیبانی نماید و همچنین مدیریت متمرکز از کارها را نظیر ردیابی سطوح انبار و موقعیت انبار را انجام دهد