• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Image

سهام مهربانی

شرکت توسعه یکپارچه ایلیا در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود در کمپین سهام مهربانی شرکت نموده است. در این کمپین که، به همت موسسه نیکوکاری رعد الغدیر و با مشارکت ۲۴۵ نفر از خیرین از ۲۲ اسفند تا پایان اسفند ۹۸ برگزار شد بیش از ۱۱هزار ماسک قابل شستشو الیاف نخ-پنبه توسط افراد دارای معلولیت شاغل در کارگاه خیاطی این موسسه مردم نهاد تولید و به صورت صددرصد رایگان در بین پزشکان پرستاران و کادر درمانی و فعالین در حوزه کنترل و پیشگیری در درمان بیماری کرونا توزیع گردید. امید است که توانسته باشیم سهمی هرچند کوچک در کمک به سلامتی این فرشتگان زمینی ایفا نماییم. 

همچنین ما امیدواریم در آینده ای نزدیک بتوانیم از خدمات عزیزان گروه رعد در بخش های Helpdesk وSupport   در شرکت توسعه یکپارچه ایلیا استفاده نماییم.

در این کمپین باشعار" پشت هر ماسک قلبی نهفته است" وبا مشارکت خیرین یازده هزار ماسک تولید، ضدعفونی و بسته بندی و در استان‌های سیستان و بلوچستان، استان گیلان، کهکلویه و بویر احمد و کادر درمانی بیمارستان‌های میلاد،شهدای یافت اباد و بیمارستان هفت تیر شهر ری توزیع شد. 

موسسه نیکوکاری رعد الغدیر یکی از کارآمدترین موسسات مردم نهاد کشور است. این موسسه با اموزش به افراد دارای معلولیت آن‌ها را به افرادی فعال در چرخه اقتصاد کشور و موثر در تامین معیشت خانواده تبدیل می‌نماید با توجه به علاقمندی خیرین امکان مشارکت در این کمپین همچنان موجود و فرصت شرکت در این کمپین تا پایان فروردین ماه 99 موجود است.در صورت تمایل شما می‌توانید با مشارکت در این کمپین سهم خود را در این امر شایسته افزایش دهید شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۸۰۰۰۰۹۳۰ بانک پارسیان به نام موسسه رعد الغدیر می‌باشد و شماره تماس برای کسب اطلاعات بیشتر ۰۹۳۸۹۶۳۴۶۲۸ می‌باشد.

 

 

.

Image

کمپین مهر تا مهربانی

ایلیا در ادامه مسیر خود برای کمک به تحصیل کودکان ایران، شما را نیز دعوت می‌کند تا در کنار هم گامی هر چند کوچک برای پیشرفت کودکانمان برداریم.
Image

بنیاد کودک

شرکت ایلیا با تفکر فراهم سازی امکان تحصیل برای تمام کودکان ایران  زمین، از سال 1395 فعالیت خود را در "موسسه خیریه کودکان" آغاز کرده است، لذا در همین راستا ایلیا افتخار همراهی 12 دانش‌آموز مستعد را پیدا کرده با این امید که  در تمام سال‌های تحصیلشان کنار آن‌ها حرکت کند.
باشد که این همراهی سرآغاز شکوفایی نسل جدید جوانان ایران و تربیت نیروهایی کارآفرین، خلاق و کارآمد گردد
Image

مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی، مسیری است که سازمان ها رویکردهای اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی را با ارزش ها، فرهنگ، استراتژی ها، ساختار تصمیم گیری و شیوه های عملیاتی خود به شکلی شفاف و قابل حسابرسی یکپارچه می کنند و در نتیجه فرایندها و رویه های بهتری را درون سازمان جاری می سازند و به این ترتیب ثروت می آفرینند و جامعه را بهبود می بخشند.
کلیه حقوق سایت محفوظ می‌باشد. Copyright © 2019